Zbiórka zabawek dla dzieci z Domu Dziecka

Zbiórka zabawek odbywa się w dniach od 27 sierpnia do 31 października, a oddający starą zabawkę otrzyma zniżkę na zakup nowej.

Akcja ostrzegawcza Ministerstwa Rozwoju

Ministerstwo Rozwoju informuje przedsiębiorców, że wszelkie wpisy i zmiany danych w rejestrze CEIDG są BEZPŁATNE!

Zapraszamy na obchody rocznicy wybuchu II wojny światowej

Prezydent miasta zaprasza na obchody rocznicowe. Uroczystość rozpocznie msza święta o godzinie 12.00 w kościele O.O. Dominikanów. Po mszy św. uczestnicy przejdą na cmentarz wojenny przy ul. Targowej.

Królestwo dzieci w Mokrzyszowie

Piękny, kolorowy, a co najważniejsze, bezpieczny plac zabaw mają do swej dyspozycji najmłodsi mieszkańcy osiedla Mokrzyszów. Prezydent miasta Grzegorz Kiełb osobiście dokonał odbioru końcowego...

„Przywiśle” z nowym chodnikiem

Mieszkańcy „Przywiśla” mogą cieszyć się z kolejnego wyremontowanego chodnika na osiedlu.

Ogólnopolskie czytanie "Quo vadis" już w sobotę

W najbliższą sobotę, 3 września, o godzinie 10 Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnobrzegu zaprasza na wspólne czytanie powieści Henryka Sienkiewicza "Quo vadis".

Wystawa „Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu - dzieciom”

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wystawę zatytułowaną: "Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu - dzieciom". Wystawie, która trwa do 7 października, towarzyszą spotkania autorskie. Zapraszamy...

Promocja bajek Stanisława Jachowicza w MBP

Z okazji obchodów Roku Stanisława Jachowicza Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. M. Marczaka wydała „Bajki i powiastki” tarnobrzeskiego bajkopisarza.

Mają siłownię z „obywatelskiego”

Miedzy innymi orbitek, narciarz, wahadło, wioślarz… Dziewięć urządzeń sportowych do dyspozycji będą mieć mieszkańcy osiedla Sobów.

Korty na światowym poziomie

Korty tenisowe, zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego w roku 2014, doczekały się realizacji. I to na jakim poziomie! Mamy teraz w Tarnobrzegu jedne z najnowocześniejszych kortów w regionie.