Zawiadomienie o VII sesji Rady Seniorów Miasta Tarnobrzega

Zawiadamiamy Mieszkańców, że Przewodniczący Rady Seniorów Miasta Tarnobrzega zwołuję VII Sesję Rady Seniorów Miasta Tarnobrzega, która odbędzie się w dniu 26 stycznia 2017 r. o godzinie 10:00 w...

Lokalny program rewitalizacji Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2023

Prezydent Miasta Tarnobrzega zaprasza do włączenia się do procesu opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2013.

Rozpoczęto konsultacje w sprawie rewitalizacji miasta

27 lipca w Urzędzie Miasta odbyło się pierwsze spotkanie konsultacyjne związane z opracowaniem Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Tarnobrzega na lata 2016-23.

Zapraszamy mieszkańców na spotkanie w sprawie rewitalizacji

Prezydent miasta Tarnobrzega wraz z Instytutem Badawczym IPC z Wrocławia zapraszają mieszkańców na spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnobrzega...

Zapraszamy do zgłaszania pomysłów rewitalizacyjnych

Proszę o aktywny udział i zgłaszanie pomysłów, projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych, które powinny lub mogą być realizowane do 2023 r.

Przedłużony termin zgłaszania propozycji rewitalizacyjnych

Termin składania propozycji zgłoszeń projektów i przedsięwzięć rewitalizacyjnych do Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2023 zostaje wydłużony do 23.09.2016 r.

Rozpoczynamy konsultacje w sparwie programu rewitalizacji miasta

25 listopada rozpoczęły się konsultacje społeczne w sprawie „Lokalnego Programu Rewitalizacji dla Miasta Tarnobrzega na lata 2016-2023”. Zapraszamy do składania uwag.

Rewitalizacja - raport z konsultacji społecznych

Zakończył się proces konsultacji społecznych projektu dokumentu: LOKALNY PROGRAM REWITALIZACJI DLA MIASTA TARNOBRZEGA NA LATA 2016-2023

Nabór ofert w konkursie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu

Trwa nabór ofert w konkursie organizowanym przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej: "Aktywne formy przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu – nowy wymiar 2020".

Ferie w Mieście z TDK

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza w okresie ferii zimowych na warsztaty, projekcje, bale i zabawy.

Ferie zimowe z MOSiR

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach sportowych organizowanych przez MOSiR w ramach Ferii Zimowych 2017. Udział we wszystkich zajęciach (oprócz wstępu na basen) jest bezpłatny.

Rekreacyjny Bieg Zimowy wokół Jeziora Tarnobrzeskiego

W sobotę, 21 stycznia, zapraszamy na kolejną, już PIĄTĄ edycję Rekreacyjnego Biegu Zimowego wokół Jeziora Tarnobrzeskiego.

Załóż firmę przez telefon!

Nowe proaktywne usługi Ministerstwa Rozwoju dla przedsiębiorców.

Turniej Karate w Chmielowie

W pierwszy dzień ferii zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate starowali w Turnieju Karate w Chmielowie.