Dominik Piątkowski ze stypendium premiera rządu RP

Uczeń Zespołu Szkół im ks. Stanisława Staszica Dominik Piątkowski znalazł się w grupie 5 przedstawicieli stypendystów z województwa podkarpackiego, którzy w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów wzięli...

Zapraszamy na wieczór z Kabaretem Skeczów Męczących

28 października o godzinie 17 w Hali MOSiR w Tarnobrzegu wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.

Komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych

Informacja firmy POLKAR MPK Tarnobrzeg o rozkładzie jazdy autobusów w okresie Wszystkich Świętych, od 27 października do 1 listopada 2016 r.

Wyjątkowa szansa: wolontariat sukcesu dla nastolatków!

Banki Żywności proponują młodym ludziom wyjątkowe doświadczenie, które uczy skuteczności: udział w prowadzeniu Świątecznej Zbiórki Żywności w dniach 25-27 listopada.

Akcja "Dary Jesieni" w "Górniku"

21 października 2016 roku w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu odbyła się akcja pod hasłem "DARY JESIENI".

Uczniowie z Tarnobrzega w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim

19 października 2016 r. uczennice z klasy drugiej i trzeciej technikum usług fryzjerskich z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu wzięły udział w Wojewódzkim Konkursie Fryzjerskim, który...

Parafialny Dzień Seniora na Dzikowie

Prezydent Tarnobrzega Grzegorz Kiełb na zaproszenie najstarszych mieszkańców miasta uczestniczył w Dniu Seniora, jaki 23 października zorganizowano w Parafii Miłosierdzia Bożego na osiedlu Dzików.

Gimnazjum nr 2 gospodarzem międzynarodowego spotkania

W dniach 10-15 października w Gimnazjum nr 2 im. Jana Słomki w ramach projektu ERASMUS+ w Tarnobrzegu przebywali uczniowie i nauczyciele partnerskich szkół z Francji, Cypru, Turcji i Sycylii.

Uczyli pierwszej pomocy w "Górniku"

W Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu zorganizowano kurs pierwszej pomocy.

Tarnobrzeski "Hetman" z nagrodą!

W nagrodę za zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie tarnobrzeski Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Hetmana Jana Tarnowskiego otrzymał od firmy ADAMED czek na kwotę 10 tys. zł.

OBWIESZCZENIE Prezydenta Miasta Tarnobrzega

W sprawie zasad i trybu udzielania pomocy finansowej ze środków budżetu miasta pochodzących z opłat i kar za korzystanie ze środowiska na usuwanie azbestu oraz wyrobów zawierających azbest z terenu...

Koncert Papieski "Śladami miłości"

13 listopada o godz. 16.30 w kościele pw. św. Barbary odbędzie się Koncert Papieski pn. "Śladami miłości".

Rusza nabór na „małe przetwórstwo” dla rolników

29 września ruszył nabór na „Wsparcie inwestycji w przetwarzanie produktów rolnych, obrót nimi lub ich rozwój”objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 i będzie trwał do 28...

Pies, na dobre i na złe - wernisaż wystawy fotograficznej

24 października o godz. 16 w Centrum Natura 2000 w Zamku Tarnowskich w Dzikowie odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej pt. "Pies przyjacielem i obowiązkiem na dobre i na złe".

Jubileusz Związku Nauczycielstwa Polskiego

Zarząd Tarnobrzeskiego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego świętował z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz 111-lecia ZNP

Trwa tydzień drzwi otwartych w Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym

„W poszukiwaniu wsparcia”- pod takim hasłem przebiegają dni otwarte w Zakładzie Pielęgnacyjno Opiekuńczym przy ulicy Dekutowskiego 20.

Sukcesy zawodniczek JK Kotwicy w Pucharze Rybnika!

W ubiegły weekend 15-16 października w Rybniku odbywały się ostatnie już regaty pucharowe w klasie Optimist w tym sezonie. W regatach wzięło udział ponad 100 młodych żeglarzy z całej Polski.

Nie marnujmy żywności

Z okazji przypadającego 16 października Światowego Dnia Żywności i Walki z Głodem członkowie Klubu 8 Wspaniałych zorganizowali w Gimnazjum nr 1 im. Stanisława Jachowicza w Tarnobrzegu apel dla uczniów...

Nowy zarząd, nowa kadencja

15 października w strażnicy OSP Tarnobrzeg na osiedlu Sobów odbył się IV zjazd Zarządu Oddziału Miejscowego ZOSP RP w Tarnobrzegu.