Pobiegli z Tarnobrzega na Jasną Górę

Ponad 200 kilometrów w upale, deszczu w walce z własnymi słabościami. Tak w skrócie wygląda biegowa pielgrzymka, która w sobotni poranek ruszyła z Tarnobrzega do Częstochowy.

II Długodystansowe Zawody Pływackie

W sobotę 26 lipca na Jeziorze Tarnobrzeskim odbyły się II Długodystansowe Zawody Pływackie o puchar Prezydenta Miasta Norberta Mastalerza.

Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy

Szlachetna Paczka to ogólnopolski projekt, który już od 14 lat w przemyślany sposób łączy potrzebujących, wolontariuszy i darczyńców przygotowujących paczki. Szlachetna Paczka dociera do rodzin w...

70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Muzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega zaprasza na spotkanie z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

LXII sesja Rady Miasta Tarnobrzega

Zawiadamiam Mieszkańców Miasta Tarnobrzega, że w dniu 31 lipca 2014r. /czwartek/ o godz. 13.00 w sali kameralnej Tarnobrzeskiego Domu Kultury w Tarnobrzegu przy ul. Słowackiego odbędzie się LXII...

XVIII Pielgrzymka Biegowa Tarnobrzeg - Częstochowa (Jasna Góra)

Wzorem lat ubiegłych Parafia MBNP w Tarnobrzegu oraz Klub Biegacza WITAR organizują w dniach 26-28 lipca 2014 roku XVIII Pielgrzymkę Biegową Tarnobrzeg - Częstochowa (Jasna Góra).

Program "Bon Rodzinny 3+"

Wykaz Podmiotów - Partnerów realizujących Program "Bon Rodzinny 3+"

Letnie Mistrzostwa Polski w pływaniu

W dniach 18, 19 i 20 lipca odbyły się najważniejsze rocznikowe imprezy pływackie dla juniorów 15 oraz 17-18 lat w ramach Mistrzostw Polski.

Komunikat

Uprzejmie informuję mieszkańców miasta, że w dniach od 28.07.2014r. do 03.08.2014r. dyżur nocny pełniony będzie przez Aptekę „Słoneczna”, zlokalizowaną w Tarnobrzegu przy ul. Moniuszki 1.

"Wakacje w kajaku 2014" Część I

Regatami na Jeziorze Tarnobrzeskim zakończył się pierwszy turnus półkolonii ,, Wakacje w kajaku 2014". Najlepsi młodzi kajakarze otrzymali nagrody.

Nowy chodnik na Dzikowie

Mieszkańcy osiedla Dzików mogą już korzystać z nowego chodnika przy ulicy Konfederacji Dzikowskiej. Tak zakończył się trzeci etap jej przebudowy.

Przerwa w dostawie wody

Przerwa w dostawie wody dla całego Osiedla Podłęże za wyjątkiem budynków przy ulicy Kwiatowej a także do budynków przy ulicy Paderewskiego, Szewery i Wiejskiej oraz bloków Tarnowskiego 6 i 28.

Jeden skok może zmienić całe życie!

Po raz XIII akcja społeczna „Bezpieczne Wakacje - Stop Bezmyślnym Skokom na Głowę do Wody”

„Lato z Radiem” w Tarnobrzegu. Padł kolejny rekord!

„Lato z Radiem” po raz trzeci zagrało w Tarnobrzegu. I to jak zagrało! Finałowe koncerty zgromadziły ok. 48 tysięcy osób, co jest nowym rekordem frekwencji nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

VIII Turniej Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach TOP 10 - TETRA TOP – TOP KOBIET Tarnobrzeg 2014

W dniach 19 – 20 lipca od godziny 10.00 na Hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49 rozegrano VIII Turniej Tenisa Stołowego Zawodników na Wózkach TOP 10 -...

Lato z Radiem - galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej galerii zdjęć z "Lata z Radiem"

Co? Gdzie? Kiedy?

Co? Gdzie? Kiedy? Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu

EuroLato 2014 w Tarnobrzegu

W niedzielę 20 lipca nad jeziorem Tarnobrzeskim przy Dziedzińcu Zamku Dzikowskiego w strefie Lata z Radiem, stanie pełen atrakcji namiot Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Na...

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa opublikowało materiał jak przygotować się na burze.