Rada Miasta

Rada Miasta Tarnobrzega VII kadencji 2014-2018

 

Biuro Rady Miasta Tarnobrzeg
39-400 Tarnobrzeg
ul. Kościuszki 32

tel. 15 822 71 39,
tel. 15 822 65 70 wew. 587
 fax. 15 822 50 42
e-mail: rada // um.tarnobrzeg.pl

Dariusz Bożek - przewodniczący Rady Miasta (d.bozek@um.tarnobrzeg.pl)
Bożena Kapuściak - wiceprzewodnicząca Rady Miasta (b.kapusciak@um.tarnobrzeg.pl)
Jan Dziubiński - wiceprzewodniczący Rady Miasta (j.dziubinski@um.tarnobrzeg.pl)
Anna Pekar (a.pekar@um.tarnobrzeg.pl)
Barbara Kłeczek (b.kleczek@um.tarnobrzeg.pl)
Kamil Kalinka (k.kalinka@um.tarnobrzeg.pl)
Dariusz Kołek (d.kolek@um.tarnobrzeg.pl)
Halina Mudrecka (h.mudrecka@um.tarnobrzeg.pl)
Leszek Ogorzałek (l.ogorzalek@um.tarnobrzeg.pl)
Łukasz Nowak (l.nowak@um.tarnobrzeg.pl)
Marian Kołodziej (m.kolodziej@um.tarnobrzeg.pl)
Marian Zioło (m.ziolo@um.tarnobrzeg.pl)
Mariusz Myszkowski (m.myszkowski@um.tarnobrzeg.pl)
Norbert Mastalerz (n.mastalerz@um.tarnobrzeg.pl)
Robert Popek (r.popek@um.tarnobrzeg.pl)
Sławomir Partyka (s.partyka@um.tarnobrzeg.pl)
Stanisław Uziel (s.uziel@um.tarnobrzeg.pl)
Waldemar Stępak (w.stepak@um.tarnobrzeg.pl)
Waldemar Szwedo (w.szwedo@um.tarnobrzeg.pl)
Wiktor Stasiak (w.stasiak@um.tarnobrzeg.pl)
Witold Zych (w.zych@um.tarnobrzeg.pl)