Kalendarz

Ubierzmy razem choinkę!

5 grudnia 2019 (czwartek) 09:00 - 00:00
Miejsce: Plac B. Głowackiego
Organizator: Plac B. Głowackiego
Kontakt: UM
Udział: Bezpłatny

Chcesz mieć udział w upiększaniu tarnobrzeskiego świątecznego drzewka? Prezydent miasta zaprasza mieszkańców do wspólnego ubierania choinki.

- Poczujmy, że to nasze miasto. Nie moje, nie spółki, która od lat dba o zawieszenie świątecznych dekoracji, ale każdego z nas. Ubierzmy razem naszą choinkę – do udziału we wspólnym ubieraniu miejskiej choinki zaprasza prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Zaproszenie kierujemy do starszych i młodszych mieszkańców miasta, do każdego indywidualnie, ale też do uczestników Domu Dziennego Pobytu, Domu Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy, słuchaczy UTW, do tarnobrzeskich przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, średnich, ale też studentów!

Wystarczy przygotować odpowiednio dużą (minimum 30 cm wysokości), ale też trwałą i odporną na warunki atmosferyczne ozdobę. Na pewno naszej tarnobrzeskiej choince będzie w niej do twarzy! Ozdoby zawiesimy w czwartek, 5 grudnia na naszej miejskiej choince na placu Bartosza Głowackiego. Na dekoracje czekać będziemy już od godziny 9.00.  Zapewniamy świąteczną atmosferę i miłe niespodzianki!

Powrót na listę wydarzeń