Kalendarz

Spacer po zdrowie - zaproś swojego lekarza

30 września 2017 (sobota) 10:00 - 2017-09-30 16:00
Miejsce: Pl. Bartosza Głowackiego
Organizator: Ministerstwo Zdrowia, Gmina Tarnobrzeg
Kontakt: tarnobrzeg.pl
Udział: Bezpłatny

Tarnobrzeg znalazł się w grupie sześciu miast zakwalifikowanych przez Ministerstwo Zdrowia do udziału w projekcie promującym zdrowy styl życia pod hasłem „Spacer po zdrowie- zaproś swojego lekarza”.
W ramach realizacji Narodowego Programu Zdrowia, zostanie przeprowadzonych sześć akcji prozdrowotnych w następujących miastach: Tarnobrzeg, Sandomierz, Żyrardów, Chrzanów, Oświęcim, Busko-Zdrój. Wszystkie akcje odbędą się w dniu 30 września 2017 r. w godzinach 10-16.

Celem tego programu jest podniesienie świadomości mieszkańców w każdym wieku w zakresie dbałości o kondycję bio-psycho-społeczną, oraz edukacja społeczeństwa w kierunku profilaktyki zdrowotnej. Wydarzeniu towarzyszyć będą stoiska ze zdrową żywnością ,konsultacjami sportowo-medycznymi, dietetycznymi określającymi stan zdrowia i stopień sprawności fizycznej uczestników, a także będzie można się zapoznać z najnowszymi prozdrowotnymi trendami żywieniowymi.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Tarnobrzega - uczestników pierwszego Spaceru, do aktywnego promowania ruchu, poprzez zachęcenie do spaceru przyjaciół, rodziny, czy znajomych, w dniu 30 września na Plac Bartosza Głowackiego na godzinę 10-tą. Przedsięwzięcie to Patronatem Honorowym objął Prezydent Miasta Tarnobrzega - Grzegorz Kiełb a Partnerami projektu są: Ministerstwo Zdrowia, Polski Komitet Olimpijski, Exercise is Medicine

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Powrót na listę wydarzeń