Aktualności

Wyścig do Św. Mikołaja na hali MOSIR

6 grudnia 2017 (Środa)
Wyścig do Św. Mikołaja - zwycięzcy z SP nr 3 w Tarnobrzegu

Uczniowie z dziewięciu tarnobrzeskich szkół podstawowych uczestniczyli w corocznej imprezie rekreacyjno-sportowej. W dniu 6 grudnia na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się „Wyścig do Świętego Mikołaja”. Młodzi zawodnicy rywalizowali w ośmioosobowych zespołach pod okiem swoich trenerów-opiekunów, którzy wpierali swoich uczniów w pokonywaniu pięciu przygotowanych przez organizatorów konkurencjach- wyścig tunel, wyścig po śladach Yeti, najpiękniejsza choinka, toczenie kuli, narty. Nad przebiegiem zawodów czuwały jurorki wyścigu – uczennice reprezentujące poszczególne szkoły wraz z Mikołajem, który rozdawał słodkie niespodzianki, wspierał i dopingował zawodników.

Wyniki sportowych, mikołajkowych, zmagań:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 3,
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6,
III miejsce – Zespół Szkół Specjalnych,
IV miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9,
V miejsce – Szkoła Podstawowa nr 4 oraz Szkoła Podstawowa nr 11,
VI miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7,
VII miejsce – Katolicka Szkoła Podstawowa,
VIII miejsce – Społeczna Szkoła Podstawowa.

Dyplomy i nagrody zawodnikom wręczali Janusz Chabel za-ca Naczelnika Wydziału Promocji, Kultury i Sportu oraz Adam Strumiński dyrektor MOSIR wspierani przez Św. Mikołaja.

Fantastyczna atmosfera tego wydarzenia współtworzona była przez zgromadzonych na trybunach hali uczniów reprezentujących poszczególne placówki oświatowe, którzy bardzo aktywnie dopingowali swoich kolegów biorących udział w zabawie. Następny „Wyścig do Św. Mikołaja” już za rok.

Galeria z wydarzenia na stronie MOSiR - mosir.tarnobrzeg.pl/mikolajki-mosir-wyscig-do-swietego-mikolaja/

Powrót na listę aktualności