Aktualności

Teatralno-radiowe Dni Teatru w Tarnobrzegu

25 marca 2021 (czwartek)

Teatralno-radiowe Dni Teatru w Tarnobrzegu

Miasto Tarnobrzeg łączy siły z Teatrem Polskiego Radia. Efekt? Chociażby tegoroczne Dni Teatru, na które zapraszamy już od piątku, 26 marca. A to dopiero początek tej współpracy.

- Moja pierwsza wizyta w siedzibie Teatru Polskiego Radia, spotkanie z jego dyrektorem, Januszem Kukułą i od razu tyle fantastycznych pomysłów, które możemy wspólnie realizować. Pierwszy z nich, który Teatr Polskiego Radia objął patronatem, to Dni Teatru, na które już od jutra serdecznie wszystkich zapraszam – mówi Dariusz Bożek prezydent Tarnobrzega.

Ubiegłoroczna edycja tego wyjątkowego święta nie mogła się odbyć z uwagi na wprowadzone, niemalże na chwilę przed, ograniczenia w związku z pandemią. W tym roku, pomimo wciąż obowiązujących obostrzeń, dzięki współpracy z Teatrem Polskiego Radia, Dni Teatru w Tarnobrzegu się jednak odbędą. Mało tego, pomimo obostrzeń program jest imponujący. Szczegóły na plakacie, więcej informacji o wydarzeniu także na stronie miasta:

http://www.tarnobrzeg.pl/aktualnosci/dni-teatru-i-wyobrazni,2879.html

PS. Na zdjęciach w siedzibie Teatru Polskiego Radia: prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek, dyrektor Teatru Polskiego Radia Janusz Kukuła, dr hab. Iwona Rusek, tarnobrzeżanka – współpracująca z Teatrem Polskiego Radia.

Powrót na listę aktualności