Aktualności

Tarnobrzeskie placówki Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną obchodziły jubileusz

21 wrzesnia 2018 (piątek)

Obchody jubileuszu 25-lecia dwóch tarnobrzeskich placówek działających pod auspicjami Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, odbyły się w minioną środę 19 września w Tarnobrzeskim Domu Kultury.

W uroczystościach wzięli udział uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej i Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, ich rodziny, przyjaciele oraz zaproszeni goście. Jubileusz był doskonałą okazją do złożenia podziękowań długoletnim pracownikom obydwu placówek oraz wręczenia medali tym, którzy od lat je wspierają. Uczestnicząca w uroczystości Anna Pekár pełniąca obowiązki Prezydenta Miasta Tarnobrzega złożyła wyrazy uznania za trud, poświęcenie i zaangażowanie, a także wielkie serce, które wkładają pracownicy placówek w wykonywanie pracy na rzecz osób potrzebujących pomocy i wsparcia.

Bogaty program uroczystości, która rozpoczęła się Mszą Św. w Kościele Chrystusa Króla, uatrakcyjniły prezentacje i występy na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury, w wykonaniu uczestników i pracowników WTZ i PSONI oraz dzieci z OREW-u.

Powrót na listę aktualności