Aktualności

Targi Pracy i Edukacji w Tarnobrzegu

12 kwietnia 2018 (czwartek)

Pracodawcy i poszukujący ofert zatrudnienia spotkali się na zorganizowanych już po raz jedenasty Targach Pracy i Edukacji w Tarnobrzegu. W środę 11 kwietnia stu wystawców zaprezentowało swoje oferty w hali MOSIR przy al. Niepodległości. Organizacja tego wydarzenia umożliwia poszukującym pracy nawiązanie kontaktu z pracodawcami, zapoznanie się z aktualną ofertą zatrudnienia i edukacji na lokalnym rynku, skorzystanie z porad ekspertów oraz udział w konkursach na temat rynku pracy. Natomiast przedsiębiorstwa, firmy, organizacje, placówki edukacyjne mają możliwość zaprezentowania i promocji swojej działalności wśród mieszkańców regionu.

Wydarzeniem towarzyszącym targom była konferencja naukowo – praktyczna dla przedsiębiorców pod nazwą „Uwarunkowania rozwoju przedsiębiorczości w regionie tarnobrzeskim”, zorganizowana 12 kwietnia w sali konferencyjnej Tarnobrzeskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego.

Do udziału w targach zaprosili: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu, Gmina Tarnobrzeg, Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego SA, Centrum Kształcenia Praktycznego w Tarnobrzegu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnobrzegu, Zamiejscowy Wydział w Tarnobrzegu Społecznej Akademii Nauk w Łodzi oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Tarnobrzegu.

Powrót na listę aktualności