Aktualności

Szkolenie dotyczące płatności  bezpośrednich w „Rolniku”

13 kwietnia 2018 (piątek)

13 kwietnia trzydziestu uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Tarnobrzegu uczestniczyło w szkoleniu prowadzonym przez Floriana Wojtonia Naczelnika Wydziału DSŚPB Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Tarnobrzegu. Szkolenie odbyło się w siedzibie szkoły, a jego uczestników na wstępie powitała Kierownik Biura Powiatowego ARiMR Monika Porębska.

Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w szkoleniu. Uczniowie mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat obsługi  aplikacji e-Wniosek PLUS, zaznajomili się również z przepisami dotyczącymi przyznawania płatności oraz z zasadami wypełnia e-wniosku.  Dodatkowym plusem szkolenia, a zarazem jego aktywizującą częścią była możliwość samodzielnego sporządzenia wniosku  przez każdego ucznia.

 Było to już kolejne szkolenie zorganizowane dla uczniów „Rolnika”, którzy zawsze są chętni do uzupełniania nabytej wiedzy. Organizatorem szkolenia była Bogusława Serwan-Partyńska nauczycielka przedmiotów ekonomicznych. Młodzież z „Rolnika” wie, że dobry pracownik musi na bieżąco uaktualniać swoją wiedzę fachową, aby funkcjonować na zmieniającym się rynku pracy.

Powrót na listę aktualności