Aktualności

Setne urodziny Pani Marii

19 lipca 2018 (czwartek)

Swoje setne urodziny obchodziła Maria Kołodziej - mieszkanka naszego miasta. Wyjątkowa uroczystość miała miejsce w dniu 18 lipca b.r. w domu Szanownej Seniorki. Sędziwego wieku gratulowała Jubilatce wykonująca zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Tarnobrzega zastępca Prezydenta Anna Pekár, życząc kolejnych lat w zdrowiu u boku kochającej rodziny. Dane było Pani przeżyć bieg polskiej historii, doświadczyć wielu podniosłych wydarzeń oraz trudów i radości życia. Pani sędziwy wiek stanowi skarbnicę doświadczeń dla mieszkańców naszego miasta. Doświadczeń, które są drogocennym dziedzictwem i stanowią o naszej tożsamości narodowej- podkreślała zastępca Prezydenta Miasta Tarnobrzega. Jak na świętowanie urodzin przystało nie zabrakło kwiatów, tortu i życzeń kolejnych 100 lat!

Powrót na listę aktualności