Aktualności

RODO podczas śniadania biznes klubu Siarki

8 maja 2018 (wtorek)

Już w czwartek 10 maja odbędzie się kolejne spotkanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu. Przedsiębiorcy biorąc udział w tym spotkaniu poza nawiązaniem nowych kontaktów biznesowych będą mogli odnieść również inne cenne korzyści!

10 maja przedsiębiorcy z Tarnobrzega i okolic ponownie będą mogli spotkać się, by nawiązywać nowe kontakty biznesowe, polecać sobie firmy oraz wymieniać się kontaktami. Na tym jednak nie koniec korzyści. Podczas majowego śniadania biznesowego Klubu Biznesu działającego przy Klubie Sportowym Siarka Tarnobrzeg przedsiębiorcy będą mogli wysłuchać wykładu na bardzo aktualny obecnie temat. Będą oni bowiem mieli okazję dowiedzieć się czegoś więcej na temat RODO.

Wykład związany jest z tym, że już 25 maja 2018 w życie wchodzą nowe przepisy o Ochronie Danych Osobowych. Wobec tego każdy przedsiębiorca, który weźmie udział w czwartkowym spotkaniu będzie miał okazję odpowiednio swoją firmę na nadchodzące zmiany. Szkolenie poprowadzi mecenas Justyna Kujawa, która specjalizuje się w ocenie i zabezpieczeniu ryzyka biznesowego, w szczególności w obszarze sukcesji, ochrony danych i współpracy między przedsiębiorcami. Obsługuje ona zarówno niewielkie rodzinne biznesy, jak i duże spółki prawa handlowego. Od 2013 roku prowadzi własną kancelarię.

Ponadto podczas najbliższego śniadania biznesowego będziemy mieli okazję wsłuchać również prezentacji trenera mentalnego Konrada Mężyńskiego, który przybliży nam tematykę związaną z networkingiem. Podczas wykładu dowiemy się m.in. tego, czym jest networking oraz jak przeprowadzać rozmowy, które będą wiązały się z korzyściami dla obydwu stron.  

Jak widać udział w spotkaniu wiązał się będzie z wieloma korzyściami. Takiej okazji wręcz nie można przegapić. Najbliższe śniadanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu odbędzie się 10 maja o godzinie 9:00 w Restauracji Stary Browar. Każdy kto chce wziąć w nim dział proszony jest o zarejestrowanie się na stronie: https://siarkamaj.evenea.pl/ lub proszony jest o kontakt z koordynatorem Klubu Biznesu.

Sławomir Strzałka
tel.: 513 050 705
e-mail: biznes@siarka-tarnobrzeg.pl

Powrót na listę aktualności