Aktualności

Powstaje apka z tarnobrzeską bazą firm i usług

5 lutego 2021 (piątek)

Jesteś mechanikiem, kosmetyczką, pieczesz torty? Pomóż klientowi dotrzeć do swoich usług, produktów. Zgłoś swoją firmę do mobilnej aplikacji powstającej z myślą o mieszkańcach Tarnobrzega i okolic. W jednym miejscu, za jednym kliknięciem, baza lokalnych firm i usług.

Startup z Tarnobrzega ma być pomocny dla mieszkańców małych miast, zarówno potencjalnych klientów, jak i przedsiębiorców, w których – zdaniem pomysłodawców – przepływ informacji nieco kuleje. Na początek Tarnobrzeg. W ramach projektu powstaje aplikacja mobilna stworzona z myślą o mieszkańcach Tarnobrzega i najbliższych okolic. Jej głównym założeniem jest skupienie w jednym miejscu informacji, których tarnobrzeżanie poszukują każdego dnia. Tu znajdziemy więc polecanego lekarza, czy kosmetyczkę. W jednym miejscu będzie baza mechaników samochodowych, a także miejsc, gdzie zamówimy obiad, czy tort na rodzinną uroczystość. Z drugiej strony, powstająca aplikacja to szansa dla lokalnych firm na dotarcie ze swoją ofertą do mieszkańców. Ma to szczególne znaczenie teraz, w czasie pandemii, gdzie informacje umieszczone na witrynie sklepowej, na budynku czy banerach stały się mniej skuteczne.

Start tarnobrzeskiej platformy planowany jest na połowę lutego. Firmy, a także osoby prowadzące działalność nierejestrowaną, które chcą upewnić się, że znajdą się w lokalnej aplikacji już w dniu startu, mogą wysłać swoje dane i informacje o usługach jakie świadczą na adres firmy@malemiasta.com . Obecność w aplikacji i wyszukiwarce jest oczywiście bezpłatna.

Powrót na listę aktualności