Aktualności

Piknik integracyjny "Bądźmy Razem"

15 czerwca 2018 (piątek)

14 czerwca podopieczni placówek rehabilitacyjnych z Tarnobrzega i okolic zaprezentowali swój artystyczny dorobek podczas pikniku integracyjnego „Bądźmy razem”, który odbył się na tarnobrzeskim pl. B. Głowackiego.

Placówki prezentowały się nie tylko na scenie. Na placu stanęły stoiska z rękodziełem i wypiekami. Przez kilka godzin uczestnicy warsztatów terapii zajęciowej, ośrodków rehabilitacyjnych, domów samopomocy i pomocy społecznej oraz Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego bawili się wspólnie integrując się z mieszkańcami miasta.

W koncercie, który był podziękowaniem za całoroczną pracę, wystąpili uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika oraz zespół Smykla Band. Atrakcją pikniku były także konne przejażdżki prowadzone przez hipoterapeutów z mokrzyszowskiego Domu Pomocy Społecznej.

Piknik zorganizowany został przez Barbarę Zych, szefową Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego w Tarnobrzegu i przewodnicząca Miejskiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych. Imprezę współorganizował także urząd miasta.

Powrót na listę aktualności