Aktualności

Narodowy Dzień Sportu raz jeszcze – zdjęciowo i teleexpressowo

15 wrzesnia 2021 (Środa)

Na wodzie, na lądzie, w powietrzu. Oj, działo się! To był naprawdę atrakcyjny Narodowy Dzień Sportu. Zobacz fotorelację Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu oraz materiał wyemitowany w Teleexpressie Extra.

„Biegać, skakać, latać, pływać…” w tym roku podczas Narodowego Dnia Sportu, który w Tarnobrzegu trwał …dwa (!) dni rzeczywiście było w czym wybierać. Organizatorzy oraz główny koordynator przedsięwzięcia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, dołożyli starań, by oferta sportowych aktywności była naprawdę atrakcyjna. Rozegrano turniej tenisa stołowego, turniejowych emocji nie brakowało także na kortach tenisowych. Na Jeziorze Tarnobrzeskim odbywały się pokazy i szkolenie dla młodych amatorów żeglarstwa, wyścigi kajakami wyczynowymi, a dla poczatkujących szkolenie z tej dyscypliny sportu wodniackiego. Nie zabrakło długodystansowych zawodów pływackich dla dzieci i dorosłych. Na plaży w ruch poszła piłka siatkowa. Turniej siatkówki plażowej przyciągnął amatorów siatkarskich zmagań na piasku. A dla tych, którzy wolą emocje na wysokości z okazji Narodowego Dnia Sportu bezpłatnie swe podwoje otworzył park linowy nad jeziorem.

W sportowy weekend wpisały się również działające w mieście organizacje, kluby i centra treningowe. M.in. tarnobrzeska Fitneska zorganizowała nad jeziorem Run Fit Elite dla dorosłych. Była to już piąta edycja tej cieszącej się olbrzymim zainteresowaniem imprezy sportowej. Organizatorzy zadbali również o najmłodszych, którzy próbowali swych sił w Run Fit Kids.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Narodowego Dnia Sportu 2021 w Tarnobrzegu:

http://mosir.tarnobrzeg.pl/narodowy-dzien-sportu-2021-fotorelacja/

O tym, jak atrakcyjnie Tarnobrzeg promuje aktywny tryb życia dowiedzieli się także widzowie Teleexpressu Extra (czas od 0:44):

https://www.youtube.com/watch?v=0PeGsG967do

 

Powrót na listę aktualności