Aktualności

Krąg w remoncie

9 października 2020 (piątek)


Trwa realizacja zadania pn. „Wykonanie remontu kręgu kamiennego na terenach zielonych – osiedle Przywiśle w Tarnobrzegu”.
Mieszkańcy Przywiśla, odzyskają atrakcyjne miejsce do rodzinnego wypoczynku. Trwa właśnie remont tzw. kamiennego kręgu na Skalnej Górze. Zakres prac obejmuje roboty rozbiórkowe, ręczne i mechaniczne czyszczenie kamienia, uzupełnienie ubytków powierzchni murku i cokołu, montaż siatek do koszy kamiennych – gabionów, wykonanie siedzisk na murkach, montaż stołu do gry w szachy/warcaby, montaż kosza na śmieci. – Inwestycja niewielka, ale długo oczekiwana głównie przez mieszkańców nadwiślańskiego osiedla. To już kolejne miejsce w Tarnobrzegu, które po czasach świetności bardziej odstraszało niż zachęcało do spędzania wolnego czasu. Niebawem na nowo będzie można się nim cieszyć – mówi Dariusz Bożek, prezydent Tarnobrzega.
Wartość robót oszacowano na 22 tysiące 200 złotych. Remont jest finansowany z budżetu osiedlowego. Wykonawcą robót jest Zakład Remontowo-Budowlany Bogdan Serafin z Nowej Dęby. Prace potrwają do końca października.

Powrót na listę aktualności