Aktualności

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu Siarka Tarnobrzeg

10 kwietnia 2018 (wtorek)

Już 11 kwietnia 2018 roku w Hotelu Kameleon w Tarnobrzegu odbędzie się piąte śniadanie biznesowe Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu. Właściciele firm po raz kolejny będą mieli okazję wspólnie porozmawiać o biznesie oraz wymieniać się poleceniami.

Dzięki organizacji, klubowicze Siarka Tarnobrzeg Biznes Klubu nawiązują pierwsze transakcje biznesowe i zawierają współpracę na wielu różnych polach. Jednym z przykładów takiej współpracy rozpoczętej dzięki Klubowi Biznesu jest ta, która została nawiązana przez firmę RekLama, a NaklejamyFototapety.pl. Wszystko to dzięki temu, że dołączając do projektu i biorąc udział w spotkaniach organizowanych przez Klub przedsiębiorcy zyskują dostęp do bardzo dużej liczby przedsiębiorców reprezentujących różnoraki branże i chętnych do nawiązywania między sobą transakcji biznesowych, dzięki czemu ich firmy mogą się wciąż

Przedsiębiorcy, który wezmą udział w spotkaniu będą mieli również możliwość zapoznania się z innymi aktualnymi inwestycjami, które są realizowane i planowane we wszystkich Klubach Biznesu. Dodatkową atrakcją podczas spotkania będzie także prezentacja firmy Sagitum. Jej przedstawiciel opowie o produktach i usługach oferowanych przez swoją firmę.

Ponadto osoby, które będą obecne na spotkaniu będą mogły nawiązać wiele nowych kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z całego kraju, bowiem w Polsce działa już 16 Klubów Biznesu. Dzięki temu właściciele i przedstawiciele firm będą mieli możliwość prowadzenia rozmów, które następnie będą mogły przerodzić się w ogólnopolskie transakcje biznesowe. W ten właśnie sposób Klub Biznesu pomaga swoim klubowiczom rozwijać działalność ich firm.

Każdy, kto chciałby dowiedzieć się, co jeszcze oferuje Klub Biznesu może przyjść na śniadanie biznesowe, które odbędzie się już 11 kwietnia 2018 roku o godzinie 9:00 w Hotelu Kameleon. Aby już podczas najbliższego spotkania móc nawiązać wiele kontaktów biznesowych, należy na nie przynieść swoje wizytówki, dzięki którym nawiązywanie kontaktów będzie znacznie łatwiejsze i skuteczniejsze.

Powrót na listę aktualności