Aktualności

Janusz Malarz IKS Jezioro Tarnobrzeg Mistrzem Podkarpacia Weteranów

12 czerwca 2018 (wtorek)

77 latek z Tarnobrzega po życiowym sukcesie w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Weteranów w tenisie stołowym, gdzie zdobył w kategorii weteran 75+ złoty medal w deblu i brązowy w singlu oraz zajął 2 miejsce w klasyfikacji generalnej Grand Prix Polski Weteranów w sezonie 2017/2018.

W ostatnią sobotę na obiektach Hali Sportowej w Kańczudze w Otwartych Mistrzostwach Podkarpacia Weteranów Janusz Malarz w kategorii mężczyzn 70 + zdobył kolejny medal i to złoty. W zawodach był rozstawiony z nr 1, więc w pierwszej rundzie miał wolny los, natomiast w ćwierćfinale pokonał 3:0 (4, 5, 7) Ryszarda Kaznowskiego z Przemyśla, a w półfinale  3:1 (3, 9, -8, 7) Józefa Wąska z ZŚ AZS Rzeszów. W finale natomiast 3:1 (-11, 5, 6, 8) Edwarda Skalskiego z Przemyśla.

Końcówka sezonu znakomita, sukces goni sukces, a Janusz Malarz im starszy to lepszy i coraz wspanialsze osiąga sukcesy.