Aktualności

Dary dotarły do Maniewicz

2 grudnia 2019 (poniedziałek)

Udało się! Dzięki pomocy wielu osób dary od tarnobrzeżan dla mieszkańców Maniewicz szczęśliwie dotarły  na Ukrainę. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę wyjątkową akcję charytatywną. 

Hojność tarnobrzeżan liczona w tonach przekazanych darów. Olbrzymie i szczere zaangażowanie, a także wielkie serca osób, które nie tylko pomocą przy segregowaniu i pakowaniu darów wsparły akcję, ale też pomogły w zorganizowaniu transportu, czy wreszcie pojechały na Ukrainę, by w naszym imieniu przekazać rady – niemierzalne.

– Jesteście wspaniali. Nigdy nie przestanę wierzyć w ludzi – mówi Dariusz Bożek prezydent Tarnobrzega. - Dziękuję każdemu, kto  w jakikolwiek sposób przyczynił się do powodzenia tej akcji charytatywnej. Serdeczne podziękowania składam przede wszystkim pani Marcie Woynarowskiej oraz panu Piotrowi Czepielowi, którzy w imieniu nas wszystkich, tarnobrzeżan osobiście dopilnowali transportu darów. Przekazali od nas wzruszonym mieszkańcom Maniewicz nie tylko dary rzeczowe, ale też ciepłe świąteczne życzenia.

Wraz z dobrymi wieściami z Maniewicz dotarł do nas filmik. Za wspaniały gest tarnobrzeżanom dziękuje pani Halina Pawluk, prezes Stowarzyszenia Kultury Polskiej im. E. Felińskiej w Maniewiczach oraz ks. Andrzej Kwiczala, proboszcz parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Maniewiczach w diecezji łuckiej:

https://drive.google.com/open?id=1TDnY8LEKnoeM7KlAIBsNvRaw-QHCJ9jK

O dobroczynnej ekspedycji na Ukrainę czytaj w relacji Marty Woynarowskiej:

https://sandomierz.gosc.pl/doc/6016773.Dary-dotarly-do-Maniewicz

Powrót na listę aktualności