Aktualności

20 listopada rozpoczęło się głosowanie w Plebiscycie Eskulap!

7 grudnia 2017 (czwartek)

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a także których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania.  Plebiscyt Eskulap Roku 2017 już ruszył – tegoroczne głosowanie potrwa do 31 grudnia.

Pacjenci, jak zaznaczają, są gotowi z chęcią poświęcić swój czas, aby wytypować nazwiska najlepszych, według nich, lekarzy rodzinnych, specjalistów i dentystów, a także zagłosować i potem śledzić przebieg Plebiscytu. Ale organizatorzy starają się maksymalnie ułatwić udział w głosowaniu. – Od 20 listopada ruszyło bardzo wiele opcji, które będą wymienione na stronie www.plebiscytesculap.pl, na której zresztą również warto oddać głos. Poza tym można zadzwonić, a także wypełnić kupon z dziennika Super Nowości lub w wybranych punktach pobrań materiału do badań i na miejscu wrzucić do pojemnika na głosy. Adresy tych punktów oczywiście znajdują się oczywiście na stronie plebiscytu. Zapraszamy również do siedziby organizatora.– Serdecznie zachęcamy do głosowania w jakiejkolwiek formie.

Głosować można m.in. przez internet pod adresem: http://plebiscyteskulap.pl/glosowanie/ lub w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, w budynku przy ul. Mickiewicza 7 - sala operacyjnej Biura Obsługi Interesanta.

Zapraszamy do udziału w głosowaniu!

Powrót na listę aktualności