Aktualności

Aktualności zobacz wszystkie : Aktualności

3 kwietnia 2020 (piątek)

Za ladą z przyłbicą

Nasza propozycja skierowana do lokalnych sklepikarzy spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem. Od piątku 3 kwietnia rozpoczęliśmy przekazywanie obiecanych przyłbic.
2 kwietnia 2020 (czwartek)

Nie tracimy czasu. Magistrat wciąż doposaża potrzebujących 

Dziś, 2 kwietnia, rozdysponowaliśmy kolejną partię zakupionych przez tarnobrzeski samorząd przyłbic, płynów do dezynfekcji i maseczek ochronnych. Tym razem wsparcie trafiło do  placówek pomocowych. 
1 kwietnia 2020 (Środa)

Wytyczne dot. rozpatrywania spraw z zakresu administracji architektoniczno-budowlanej oraz nadzoru budowlanego

w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 proszę Państwa o przyjęcie następujących wytycznych dotyczących rozpatrywania spraw z zakresu administracji architektoniczno-budowlanej oraz nadzoru budowlanego w czasie trwania epidemii.
1 kwietnia 2020 (Środa)

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Kolejne kroki w walce z koronawirusem – w sklepie mniej osób, ograniczenia w poruszaniu nieletnich, a parki, plaże i bulwary zamknięte
31 marca 2020 (wtorek)

“Dozbrajamy” służby

Dziś kolejna partia zakupionych przez tarnobrzeski samorząd przyłbic trafiła do tych, którzy pracują w służbie mieszkańcom. 
27 marca 2020 (piątek)

Wsparcie od miasta

Jak zapowiedział prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek podczas czwartkowej konferencji on-line
26 marca 2020 (czwartek)

Zalecenia PTEiLChZ

Zalecenia PTEiLChZ
26 marca 2020 (czwartek)

Przerwa w dostawie wody 27.03.2020 r.

Tarnobrzeskie Wodociągi Spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż z uwagi na rozbudowę sieci wodociągowej w ulicy Ocicka – boczna w dniu 27 marca ( piątek )
25 marca 2020 (Środa)

Kolejne ograniczenia

W  związku   z   ogłoszeniem   na   obszarze   Rzeczypospolitej   Polskiej   stanu   epidemii Rozporządzeniem Ministra Zdrowia wprowadzone zostały kolejne ograniczenia.
25 marca 2020 (Środa)

Ponawiamy apel. Załatw sprawę w urzędzie bez wychodzenia z domu

Apelujemy do mieszkańców, żeby nie przychodzili do urzędów bez pilnej potrzeby. Jeżeli sprawa nie jest terminowa – prosimy o załatwienie jej później.
24 marca 2020 (wtorek)

Z żalem żegnamy Mariana Kosiora

Z niekłamanym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci MARIANA KOSIORA, żołnierza Armii Krajowej i Zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, kawalera wielu odznaczeń państwowych, uhonorowanego najwyższym tarnobrzeskim wyróżnieniem - Orderem Sigillum Civis Virtuti
24 marca 2020 (wtorek)

Apel prezydenta do przedsiębiorców

Drodzy przedsiębiorcy, wszyscy prowadzący małe i średnie, ale też duże biznesy w naszym mieście. Wszyscy, którzy już teraz doświadczacie skutków pandemii.
24 marca 2020 (wtorek)

Zakaz odwiedzin w domach pomocy

Przypominamy mieszkańcom miasta o bezwzględnym zakazie odwiedzin podopiecznych domów pomocy społecznej. W Tarnobrzegu zakaz obowiązuje w ZPO przy. ul. Dekutowskiego oraz DPS przy ul. Kurasia.
23 marca 2020 (poniedziałek)

Ważne dla przedsiębiorców!  Miasto na pomoc lokalnym biznesom

W całej Polsce obowiązuje stan epidemii. Władze Tarnobrzega chcą chronić firmy oraz zatrudnionych w nich pracowników i wychodzą z propozycją pomocy dla miejscowych przedsiębiorców.