Kalendarz

Aktualności

Aktualności zobacz wszystkie : Aktualności

29 października 2018 (poniedziałek)

Miejskie informacje wprost na telefon

O!strzegator to aplikacja na smartfony (na systemy Android i IOS). Pobierając ją masz dostęp do informacji przekazywanych przez Urząd Miasta Tarnobrzega.
17 stycznia 2019 (czwartek)

Zapraszamy mieszkańców osiedla Nagnajów na spotkanie z prezydentem miasta

Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek zaprasza mieszkańców osiedla Nagnajów na spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 20 stycznia o godz. 16.00 w Domu Osiedlowym przy ul. Nadwiślańskiej.
16 stycznia 2019 (Środa)

Załatwiaj sprawy biznesowe online

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii zachęca przedsiębiorców do korzystania z portalu informacyjno-usługowego Biznes.gov.pl.
16 stycznia 2019 (Środa)

Słowa pożegnania

Pani LIDII STASZCZYK Kierownikowi Biura Obsługi Interesantów Urzędu Miasta Tarnobrzega, najszczersze wyrazy współczucia i słowa otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci MĘŻA.
15 stycznia 2019 (wtorek)

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu

Komunikat Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Tarnobrzegu, do właścicieli i zarządców obiektów budowlanych, w związku z potencjalnymi zagrożeniami występującymi w okresie zimowym.
15 stycznia 2019 (wtorek)

Marsz milczenia

We wtorek 15 stycznia spod Urzędu Miasta w Tarnobrzegu, przejdzie marsz milczenia przeciwko przemocy i nienawiści.
14 stycznia 2019 (poniedziałek)

Informacja dotycząca opłat z tytułu zmniejszenia naturalnej retencji terenowej

Informacja w sprawie opłat za usługi wodne wynikające z tytułu zmniejszenia naturalnej retencji terenowej na skutek wykonywania na nieruchomości o powierzchni powyżej 3500 m2 robót lub obiektów budowlanych trwale związanych z gruntem.
14 stycznia 2019 (poniedziałek)

Spotkanie osiedlowe w Ocicach

13 stycznia prezydent miasta Dariusz Bożek spotkał się z mieszkańcami osiedla Ocice. W spotkaniu uczestniczyli również przewodniczący rady miasta Bogusław Potański, przewodniczący zarządu osiedla Ocice Jan Nowak oraz pracownicy Urzędu Miasta Tarnobrzega.
14 stycznia 2019 (poniedziałek)

Słowa pożegnania

Pani DOROCIE GINAŁ-HNAT Inspektorowi w Wydziale Geodezji i Gospodarki Gruntami Urzędu Miasta Tarnobrzega, najszczersze wyrazy współczucia i słowa otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci TATY.
12 stycznia 2019 (sobota)

W sobotę rusza piłkarski turniej "Siarka Cup 2019"

Zapraszamy na cykl piłkarskich turniejów halowych pod nazwą "Siarka Cup 2019", który odbędzie się pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Tarnobrzega. W turnieju weźmie udział 60 drużyn i 1000 zawodników różnych roczników.
10 stycznia 2019 (czwartek)

Zawiadamiamy o budżetowej sesji Rady Miasta

Zawiadamiamy mieszkańców miasta Tarnobrzega, że na dzień 16 stycznia 2019 r. (środa), na godzinę 11:00 została zwołana V sesja zwyczajna - budżetowa Rady Miasta Tarnobrzega w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2  w Tarnobrzegu.
8 stycznia 2019 (wtorek)

Zapraszamy mieszkańców osiedla Ocice na spotkanie z prezydentem miasta

Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek zaprasza mieszkańców osiedla Ocice na spotkanie osiedlowe. Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 stycznia, o godz. 15.00 Domu Osiedlowym przy ul. Ocickiej.
7 stycznia 2019 (poniedziałek)

Awans zawodowy trzech tarnobrzeskich nauczycieli

7 stycznia, prezydent  miasta Dariusz Bożek przyjął ślubowanie trzech tarnobrzeskich nauczycieli, wręczając im jednocześnie akty nadania stopnia awansu zawodowego na stopień nauczyciela mianowanego.
4 stycznia 2019 (piątek)

Pierwsze narodziny w 2019 roku

2 stycznia o godzinie 5.30, w tarnobrzeskim szpitalu na świat przyszła pierwsza mieszkanka Tarnobrzega w 2019 roku.
2 stycznia 2019 (Środa)

Nowe opłaty za śmieci i harmonogram odbioru w 2019 roku

Prezentujemy nowe stawki opłat za odbiór odpadów komunalnych oraz harmonogram odbioru odpadów komunalnych w Tarnobrzeg w 2019 r. dla zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej.
2 stycznia 2019 (Środa)

Słowa pożegnania

Panu TADEUSZOWI GOSPODARCZYKOWI Zastępcy Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, najszczersze wyrazy współczucia i słowa otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci TATY.
2 stycznia 2019 (Środa)

Program Polska Bezgotówkowa dla przedsiębiorców

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.
27 grudnia 2018 (czwartek)

Zmarł Franciszek Wiącek

Zmarł Franciszek Wiącek - były wieloletni dyrektor i nauczyciel Zespołu Szkół Budowlanych im. gen. Wł. Sikorskiego w Tarnobrzegu.
21 grudnia 2018 (piątek)

„Iluminacja” Machowa… i nie tylko!

To dawno oczekiwana inwestycja, niezwykle przydatna dla pracowników firm działających w strefie przemysłowej w Machowie. Projekt wpisuje się w świąteczny klimat światła i iluminacji tarnobrzeskich ulic.
21 grudnia 2018 (piątek)

Tarnobrzeska wigilia dla potrzebujących

Do wigilijnego stołu podczas miejskiej wigilii, zorganizowanej w czwartek 20 grudnia na terenie hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, zasiadło kilkaset osób.
21 grudnia 2018 (piątek)

Zawiadamiamy o sesji zwyczajnej Rady Miasta Tarnobrzega

Zawiadamiamy mieszkańców miasta Tarnobrzega, że na dzień 28 grudnia 2018 r. (piątek) na godzinę 9:00 została zwołana IV sesja zwyczajna Rady Miasta Tarnobrzega w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2 w Tarnobrzegu.
14 grudnia 2018 (piątek)

Zmarł Stanisław Wiącek

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. STANISŁAWA WIĄCKA, byłego zastępcy Prezydenta Miasta Tarnobrzega, wieloletniego radnego Rady Miasta Tarnobrzega, działacza społecznego uhonorowanego tytułem Zasłużony Tarnobrzeżanin.
12 grudnia 2018 (Środa)

Modelarskie podsumowanie sezonu

W minioną sobotę odbyło się modelarskie podsumowanie sezonu. Była to ostatnia z imprez organizowanych przez miasto, w ramach kalendarza obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
12 grudnia 2018 (Środa)

Słowa pożegnania

Pani EWIE BIENIOWSKIEJ-SZAFRAN byłej Kierownik Wydziału Ogólno – Organizacyjnego oraz radcy prawnemu w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, najszczersze wyrazy współczucia i słowa otuchy w trudnych chwilach z powodu śmierci MAMY.
11 grudnia 2018 (wtorek)

Zakończono kolejne inwestycje

We wtorek 10 grudnia urzędnicy miejscy dokonali odbioru technicznego inwestycji na osiedlach Stare Miasto, Sielec, Mokrzyszów i Sobów.
11 grudnia 2018 (wtorek)

Konferencja prasowa prezydenta miasta

10 grudnia w urzędzie miasta, odbyła się konferencja prasowa dotycząca organizacji systemu odbioru odpadów komunalnych w mieście.
10 grudnia 2018 (poniedziałek)

XV Parada Mikołajów

W niedzielę 9 grudnia odbyła się już po raz XV Parada Mikołajów, której towarzyszył Kiermasz Bożonarodzeniowy.
10 grudnia 2018 (poniedziałek)

Magistrat ze Szlachetną Paczką dla potrzebujących

W sobotę 8 grudnia, w ramach współpracy z wolontariuszami akcji Szlachetna Paczka, wybrana rodzina otrzymała prezent przygotowany przez pracowników tarnobrzeskiego magistratu.
10 grudnia 2018 (poniedziałek)

Jubileuszowe spotkanie ZHP

„Bo wszyscy harcerze to jedna rodzina, starszy czy młodszy chłopak czy dziewczyna…”, w takim duchu odbyło się siódme spotkanie instruktorów i pracowników ZHP w Tarnobrzegu.
7 grudnia 2018 (piątek)

20 lat Środowiskowego Domu Samopomocy

6 grudnia Środowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu świętował jubileusz 20 lat działalności.
4 grudnia 2018 (wtorek)

Ulica Wyszyńskiego już przejezdna

W poniedziałek 3 grudnia prezydent miasta Dariusz Bożek dokonał odbioru technicznego zmodernizowanej ulicy Wyszyńskiego.
4 grudnia 2018 (wtorek)

Kolejna inwestycja przeciwpowodziowa w regionie zakończona

Zrealizowane przez Wody Polskie przedsięwzięcie pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo powodziowe na terenach miasta Tarnobrzega i gminy Gorzyce.
3 grudnia 2018 (poniedziałek)

Mirosław Pluta nowym zastępcą prezydenta miasta

W poniedziałek 3 grudnia prezydent miasta Dariusz Bożek, powołał na stanowisko swojego zastępcy Mirosława Plutę.
3 grudnia 2018 (poniedziałek)

Górniczy piknik w Tarnobrzegu

Górnicy z tarnobrzeskiego oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa zorganizowali 2 grudnia piknik górniczy, podczas którego promowali tradycje górnicze.
3 grudnia 2018 (poniedziałek)

Mieszkańcy osiedla Miechocin spotkali się z prezydentem miasta

2 grudnia w Domu Osiedlowym w Miechocinie, odbyło się spotkanie prezydenta miasta Dariusza Bożka z mieszkańcami.
3 grudnia 2018 (poniedziałek)

2 mln złotych dofinasowania na remont ul. Mickiewicza

Decyzją Wojewody Podkarpackiego Ewy Leniart wniosek dotyczący rozbudowy ulicy Mickiewicza, znalazł się na liście rankingowej o dofinansowanie w ramach Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej na lata 2016-2019.
3 grudnia 2018 (poniedziałek)

"Terytorialsi" złożyli przysięgę

Prawie 150 żołnierzy złożyło w niedzielę 2 grudnia na placu Bartosza Głowackiego, przysięgę w 3. Podkarpackiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług”. W uroczystości wziął udział prezydent miasta Dariusz Bożek.
30 listopada 2018 (piątek)

Kolejny etap renowacji sieci kanalizacyjnej i wodociągowej zakończony

W piątek 30 listopada w Urzędzie Miasta Tarnobrzega, odbyła się konferencja prasowa Tarnobrzeskich Wodociągów.
29 listopada 2018 (czwartek)

25 lat Warsztatu Terapii Zajęciowej

27 listopada odbył się jubileusz Warsztatu Terapii Zajęciowej przy parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu.
28 listopada 2018 (Środa)

Kolejna inwestycja w ramach budżetu obywatelskiego

28 listopada odebrana została kolejna inwestycja zrealizowana w ramach tarnobrzeskiego budżetu obywatelskiego. Na osiedlu Mokrzyszów powstał rodzinny park rekreacyjny.
28 listopada 2018 (Środa)

Zaproszenie na Piknik Górniczy

Prezydent Miasta Tarnobrzega oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa oddział w Tarnobrzegu, zapraszają 2 grudnia na Piknik Górniczy połączony z otwarciem ścieżki historyczno-przyrodniczej „Śladami górnictwa i przemysłu siarkowego”.

Tarnobrzeski Niezbędnik